OlyBet Sieviešu līgas Final 4 iekļūst LSPA un RTU

EBL | entuziasti.com 01.05.2022
OlyBet Sieviešu līgas Final 4 iekļūst LSPA un RTU

"Ideju Druka" – "RTU" 48:84
(10:16; 12:20; 6:20; 20:28)

 

Pēc pirmās spēles: "RTU" +36

 

Spēles sākumā abas komandas vēl centās piešaut grozus, līdz ar to bumba grozā krita reti. Uz ceturtdaļas beigām abas komandas saņēmās, bet labākas sekmes bija "RTU", jo pārsvars pamazām pieauga. Otrajā ceturtdaļā jau vairāk izpaudās studenšu pārsvars, jo starpība pārsniedza desmit punktu robežu. Pēc pirmā puslaika 22:36 uz tablo.

 

Iespējams, ka sērijas izšķirošā ceturtdaļa bija trešā. "Ideju Druka" nekādi nespēja gūt punktus, kamēr "RTU" dāmām ar to nebija problēmu. Gūstot 11 punktus pēc kārtas, "RTU" iekrāja jau 23 punktu handikapu, turklāt pie sasniegtā komanda neapstājās. "RTU" bija precīzas no tālās distances, un tas noveda pie tā, ka "RTU" jau praktiski ir pusfinālā, jo "Ideju Drukai" būs nepieciešams paveikt neiespējamo jeb jāuzvar ar 37 punktiem.

 

Rezultatīvākās "RTU" spēlētājas bija Elza Bieriņa (24 punkti) un Elizabete Anna Zumenta (20), kamēr "Ideju Drukas" rindās ar punktu gūšanu izcēlās Agnese Aramina (16) un Linda Skulme (12).

 

"LSPA" – "A.R.T." 65:48
(17:12; 18:15; 15:10; 15:11)

 

Divu spēļu summā: "LSPA" +37

 

"A.R.T." sagaidīja ļoti grūts uzdevums, jo pirmo spēli dāmas zaudēja ar 20 punktiem. Mača ievadā "A.R.T." guva sešus punktus pēc kārtas, lielu daļu ceturtdaļas komanda turējās vadībā, tomēr "LSPA" pabeidza ceturtdaļu ar 12 punktiem pēc kārtas, tādējādi pārņemot vadību. Tā arī bija pēdējā reize, kad "A.R.T." atradās priekšā, jo otrajā ceturtdaļā "LSPA" turpināja palielināt plusus. Pēc pirmā puslaika uz tablo bija 35:27 jeb summā +28.

 

Vienīgā palikusī intriga bija par to, kas uzvarēs šajā mačā. Studentes turpināja spēlēt pārliecinošāk abos laukuma galos, līdz ar to jautājumu par šo spēli arī kļuva aizvien mazāk. Pēdējo desmit minūšu laikā "LSPA" iekrāja arī 21 punkta handikapu, bet mačs noslēdzās ar 17 punktu starpību.

 

Labākās "LSPA" spēlētājas bija Katrīna Bula un Daniela Smilgdrīva, abām dāmām gūstot pa 11 punktiem. "A.R.T." rindās pa astoņiem punktiem guva Dita Krecere, Anete Ogriņa un Skaidrīte Grunte.

 

"RTU" – "Ideju Druka" 79:44
(18:12; 28:13; 19:10; 14:9)

 

Divu spēļu summā: "RTU" +71

 

Ņemot vērā, ka "RTU" pirmo maču uzvarēja ar 36 punktiem, intriga otrajā spēlē bija par to, cik lielu pretestību "Ideju Druka" izrādīs. Spēles sākums nebija tas rezultatīvākais, bet uz ceturtdaļas beigām studentes sāka mazliet atrauties. Pēc pirmās ceturtdaļas "RTU" atradās vadībā ar sešiem punktiem, taču turpinājums bija krietni jaudīgāks, jo 13:0 izrāviens atnesa +22, savukārt pēc pirmā uz tablo 46:25.

 

Atlika vien noskaidrot spēles galarezultātu, bet "RTU" bija pārsvars arī otrajā mača daļā. "Ideju Druka" nespēlēja tik rezultatīvi kā pirmajā puslaikā, līdz ar to mājiniecēm bija iespēja vēl vairāk palielināt handikapu, kas arī izdevās. "RTU" dāmas ļoti pārliecinoši iesoļoja pusfinālā.

 

Par rezultatīvāko "RTU" spēlētāju kļuva Nikola Kuzmina, kura atzīmējās ar 19 punktiem, savukārt Daniela Reihenbaha papildināja "Ideju Drukas" kontu ar 14 punktiem.

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi