MAR
24
svētdiena: 16:30
MEH
83
Sparta Logistics
67
Ādažu sākumskola
svētdiena: 17:30
BK Dolāri
96
Biznesa augstskola Turība
92
SC Mežaparks
svētdiena: 18:00
Vervo
71
GāzeLV
73
Ādažu sākumskola
svētdiena: 19:00
Skaistuma Institūts
93
Kraukļi
81
SC Mežaparks
svētdiena: 20:30
Young Guns
69
Plēsoņas/Wolfpack
75
SC Mežaparks
MAR
25
pirmdiena: 20:30
Steeldoors.lv/Ķekava
82
Rīgas Dome
69
Ķekavas vsk.
pirmdiena: 21:15
Pazudušās Pērles
51
A.R.T.
51
SC Mežaparks
pirmdiena: 21:15
Uriekstes Dravnieki
74
BK Watex
64
Rimi OC
MAR
26
otrdiena: 19:30
BK Turība
60
LSPA
66
Turība
otrdiena: 20:45
Banku Augstskola
91
BK Ķekava/Bebe.lv
72
Teikas vsk.
MAR
27
trešdiena: 18:15
BK Karavīrs
77
Alfrēda Kraukļa VEF
67
ASK
trešdiena: 20:00
BK Watex
61
Uriekstes Dravnieki
54
RVVĢ
APR
1
pirmdiena: 20:00
KRK
SI
SC Mežaparks
APR
2
otrdiena: 20:30
Bebe
BA
Ķekavas vsk.
APR
3
trešdiena: 20:00
WAT
UDR
RVVĢ
trešdiena: 20:45
PZP
Ava
SC Mežaparks
APR
4
ceturtdiena: 19:45
AKVEF
KRV
Teikas vsk.
ceturtdiena: 21:15
RD
ISG
SC Mežaparks
APR
5
piektdiena: 20:15
BAT
BKD
SC Mežaparks
APR
6
sestdiena: 12:00
NC
VCY
SC Mežaparks
sestdiena: 13:30
GAU
ORC
SC Mežaparks
sestdiena: 19:30
BNK
Mae
SC Mežaparks
sestdiena: 21:00
SNOO
VFFS
SC Mežaparks
APR
7
svētdiena: 10:00
BKPA
VBTA
SC Mežaparks
svētdiena: 11:30
SDM
SLK
SC Mežaparks
Kalendārs
Komandas
Spēlētāji
Brīvie aģenti
Ziņas
Galerija
Partneri
Par mums
Nolikums
Tiesneši
Kontakti
sezona 2023/2024
sezona 2022/2023
sezona 2021/22
sezona 2020/21
Sezona 2019-2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014./2015
2013./2014.
2012-2013
Ieiet
Reģistrēties
Divīzijas
EL
IK
3L
4L
5L
DDL
SL
Kalendārs
Komanda
2centi
Alfrēda Kraukļa VEF
Aloja
Alsviķi/Steelconstructor
A.R.T.
ASK LADIES
ASK Patria
Avantis
Bakers
Baltijas Baseini
Bankets
Banku Augstskola
Biznesa augstskola Turība
BK Apsardze ir Jāciena
BK Brekši
BK Dolāri
BK Dzirnavas/ GP NORD
BK Faer
BK Gaujiena
BK Iemetiens
BK Karavīrs
BK Ķekava/Bebe.lv
BK Ķieģelis
BK Lauki
BK NARM
BK Pilna aptvere
BK Pilžņi
BK Rekets
BK Rimša
BK Snoopijs
BK Turība
BK Watex
BK Zets/AC Sega
Brīvsolis
BS Jugla
Čiekurs
Dati Group
Dunkin Dads
Elektrum
eroof.lv
Eskimo Piekūni
Es un Kaercher
Farmers Paradise
Flamingo
F-Team
GāzeLV
Ikšķile
YE BALL
Young Guns
Jauna Pasaule
Jēkabpils/Ošukalns
Klīrenss
Kodols
Koka Roka
Ko te notiek?
Kraukļi
Kūpers
Lai līst
Let it Rain
LSPA
Maestro
MEH
Mežaparks
Mežpils Patruļa
MIX
Mpire
MZ/ASK
Neatzītās cerības
OC Limbaži
OPEN Radošais centrs
PATA/STRENČI
Pazudušās Pērles
Pārdaugavas Buki
Pārdaugavas Buki2
Pilsakmens/NHF
Plezīrs
Plēsoņas/Wolfpack
Purley/Velc ārā
Radex
Rektopuss
Reptiļi
Rīdzene92
Rīgas Dome
Ropaži/Nenormāli cieti
RS Autoparts/RMC
RSU-2
Salidojums
Sapiens
Saulkrasti
Scandic Fusion/Mitigate
Sedumi
Septembra Saule
Skaistuma Institūts
Skatuves Meistari
Skvadroni
Sparta Logistics
SportaGrams
Steeldoors.lv/Ķekava
StrongPoint/BIBUS Baltics
Taco Tuesday
Tas ir Dzīve
Teikas Suņi
TET
Tēva Dēli
The Sinners Team
TopUp
Uriekstes Dravnieki
Utepils
Vaadin FFS
Vafeles
VEFs
Vervo
Veselības Grupa
Vienradži
Viļāni/BTA
Virgin City
Visu Uzvarai
Zaļā Marka
Halle
37.vsk
47.vsk
85.vsk
Ādažu MBSK
Ādažu pamatskola
Ādažu sākumskola
Ādažu Sporta centrs
ASK
BS Jugla
DEPO sporta zale
Diagnostikas centrs
DSN
Elektrum OC Lielā zāle
Elektrum OC manēžas zāle
Elektrum Olimpiskais sporta centrs
Estētikas skola
Fēnikss sporta zāle
Hanzas vsk.
Iem SC
Imantas vsk.
Jugla
Ķeizarmežs
Ķekavas vsk.
Kultūru vsk.
Latvenergo
Lietuviešu vsk.
LSPA
Meža skola
Ogre
Olaine
Pļavnieku pamatskola
RCHV
Rīdzene
Rimi OC
Ropažu SC
RSU
RVVĢ
SC Mežaparks
Smārde
SN Ķekava
Teikas vsk.
Tīraine
Turība
Zaķumuiža
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Mēnesis
Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris
Sestdiena 9 Novembris
Pirmdiena 11 Novembris
Svētdiena
10 Novembris
3L
Divīzijas rezultivitātes līderi
Spēlētāji
PTS
Klegeris
30
Brička
30
Vecums
28
Kalniņš
26
Zicāns
25
Spēlētāji
AS
Gaigalietis
9
Justovičs
9
Veiders
7
Silavs
6
Zomerfelds
6
Spēlētāji
REB
Grikke
17
Epners
15
Rosmanis
14
Skuja
14
Zarumba
14
Spēlētāji
EFF
Epners
32
Zarumba
30
Brička
30
Mazburšs
29
Grikke
26
Twitter