APR
20
sestdiena: 14:00
Rektopuss
70
Vervo
88
SC Mežaparks
sestdiena: 16:00
Farmers Paradise
60
Alsviķi/Steelconstructor
89
SC Mežaparks
sestdiena: 18:00
BK Dolāri/ICS Steel
76
Skaistuma Institūts
93
SC Mežaparks
sestdiena: 20:00
BK Apsardze ir Jāciena
89
eroof.lv
93
SC Mežaparks
APR
21
svētdiena: 15:00
Virgin City
101
BK Pilna aptvere
72
SC Mežaparks
svētdiena: 16:30
Young Guns
71
TopUp
66
SC Mežaparks
svētdiena: 18:00
BK Iemetiens
79
Radex
71
SC Mežaparks
svētdiena: 19:30
MEH
83
Maestro
64
SC Mežaparks
APR
22
pirmdiena: 21:15
Uriekstes Dravnieki
69
BK Karavīrs
104
Rimi OC
APR
27
sestdiena: 10:00
TopUp
68
BK Pilna aptvere
80
SC Mežaparks
sestdiena: 12:00
Virgin City
73
Young Guns
66
SC Mežaparks
sestdiena: 14:00
Radex
91
Maestro
63
SC Mežaparks
sestdiena: 16:00
BK Iemetiens
79
MEH
81
SC Mežaparks
sestdiena: 18:00
Banku Augstskola
96
Uriekstes Dravnieki
87
SC Mežaparks
sestdiena: 20:00
BK Karavīrs
73
Steeldoors.lv/Ķekava
94
SC Mežaparks
Kalendārs
Komandas
Spēlētāji
Brīvie aģenti
Ziņas
Galerija
Partneri
Par mums
Nolikums
Tiesneši
Kontakti
sezona 2023/2024
sezona 2022/2023
sezona 2021/22
sezona 2020/21
Sezona 2019-2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014./2015
2013./2014.
2012-2013
Ieiet
Reģistrēties
Divīzijas
EL
IK
3L
4L
5L
DDL
SL
Kalendārs
Komanda
2centi
Alfrēda Kraukļa VEF
Aloja
Alsviķi/Steelconstructor
A.R.T.
ASK LADIES
ASK Patria
Avantis
Bakers
Baltijas Baseini
Bankets
Banku Augstskola
Biznesa augstskola Turība
BK Apsardze ir Jāciena
BK Brekši
BK Dolāri/ICS Steel
BK Dzirnavas/ GP NORD
BK Faer
BK Gaujiena
BK Iemetiens
BK Karavīrs
BK Ķekava/Bebe.lv
BK Ķieģelis
BK Lauki
BK NARM
BK Pilna aptvere
BK Pilžņi
BK Rekets
BK Rimša
BK Snoopijs
BK Turība
BK Watex
BK Zets/AC Sega
Brīvsolis
BS Jugla
Čiekurs
Dati Group
Dunkin Dads
Elektrum
eroof.lv
Eskimo Piekūni
Es un Kaercher
Farmers Paradise
Flamingo
F-Team
GāzeLV
Ikšķile
YE BALL
Young Guns
Jauna Pasaule
Jēkabpils/Ošukalns
Klīrenss
Kodols
Koka Roka
Ko te notiek?
Kraukļi
Kūpers
Lai līst
Let it Rain
LSPA
Maestro
MEH
Mežaparks
Mežpils Patruļa
MIX
Mpire
MZ/ASK
Neatzītās cerības
OC Limbaži
OPEN Radošais centrs
PATA/STRENČI
Pazudušās Pērles
Pārdaugavas Buki
Pārdaugavas Buki2
Pilsakmens/NHF
Plezīrs
Plēsoņas/Wolfpack
Purley/Velc ārā
Radex
Rektopuss
Reptiļi
Rīdzene92
Rīgas Dome
Ropaži/Nenormāli cieti
RS Autoparts/RMC
RSU-2
Salidojums
Sapiens
Saulkrasti
Scandic Fusion/Mitigate
Sedumi
Septembra Saule
Skaistuma Institūts
Skatuves Meistari
Skvadroni
Sparta Logistics
SportaGrams
Steeldoors.lv/Ķekava
StrongPoint/BIBUS Baltics
Taco Tuesday
Tas ir Dzīve
Teikas Suņi
TET
Tēva Dēli
The Sinners Team
TopUp
Uriekstes Dravnieki
Utepils
Vaadin FFS
Vafeles
VEFs
Vervo
Veselības Grupa
Vienradži
Viļāni/BTA
Virgin City
Visu Uzvarai
Zaļā Marka
Halle
37.vsk
47.vsk
85.vsk
Ādažu MBSK
Ādažu pamatskola
Ādažu sākumskola
Ādažu Sporta centrs
ASK
BS Jugla
DEPO sporta zale
Diagnostikas centrs
DSN
Elektrum OC Lielā zāle
Elektrum OC manēžas zāle
Elektrum Olimpiskais sporta centrs
Estētikas skola
Fēnikss sporta zāle
Hanzas vsk.
Iem SC
Imantas vsk.
Jugla
Ķeizarmežs
Ķekavas vsk.
Kultūru vsk.
Latvenergo
Lietuviešu vsk.
LSPA
Meža skola
Ogre
Olaine
Pļavnieku pamatskola
RCHV
Rīdzene
Rimi OC
Ropažu SC
RSU
RVVĢ
SC Mežaparks
Smārde
SN Ķekava
Teikas vsk.
Tīraine
Turība
Zaķumuiža
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Mēnesis
Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris
Ceturtdiena 5 Decembris
Sestdiena 7 Decembris
Piektdiena
6 Decembris
DDL
Divīzijas rezultivitātes līderi
Spēlētāji
PTS
Bērziņš
27
Ķudis
25
Garaissils
25
Glāzers
25
Aizpurs
24
Spēlētāji
AS
Bikovs
10
Miezis
8
Krasovskis
7
Vanags
7
Caune
6
Spēlētāji
REB
Valdmanis
15
Elviks
13
Mežaraups
12
Bērziņš
11
Banders
11
Spēlētāji
EFF
Miezis
32
Bērziņš
31
Aizpurs
29
Ķudis
28
Ozoliņš
25
Twitter