OlyBet 3. līgā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

EBL | entuziasti.com 27.04.2022
OlyBet 3. līgā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

"Farmers Paradise" – "MEH" 76:76
(28:20; 17:16; 16:23; 15:17)

 

Divu spēļu summā: "Farmers Paradise" +19

 

"Fermeriem" pēc pirmās spēles piederēja 19 punktu pārsvars, un atbildes mača pirmajā ceturtdaļā komanda apliecināja, ka šim mačam piegājusi nopietni. Astoņu punktu izrāviens deva tādu pašu pārsvaru uz tablo, tomēr otrajā ceturtdaļā "MEH" centās parūpēties vēl par kādu intrigu un sadeldēja mīnusus. Drīz vien "Farmers Paradise" atkal sāka realizēt metienus, kas nozīmēja lielāku starpību uz tablo – 45:36 pēc pirmā puslaika.

 

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē "Fermeri" turējās priekšā, bet vēl vienu reizi savu motivāciju apliecināja "MEH", kam izdevās līdz ceturtdaļas beigām pietuvoties uz tablo. Divu punktu starpība (summā – 21) bija pirms ceturtās ceturtdaļas, taču "Farmers Paradise" atkal bija labāki uzbrukumā pēdējās desmit minūtēs. Ceturtās ceturtdaļas vidū starpība bija astoņi punkti (summā – 27), bet "MEH" veica vēl vienu pēdējo izrāvienu. Noturot pretiniekus uz diviem punktiem, "MEH" atspēlējās, tomēr izraut uzvaru spēlē neizdevās. Kas interesanti – spēle noslēdzās ar neizšķirtu!

 

Labākais "Farmers Paradise" spēlētājs bija Kristaps Kalniņš, kurš guva 26 punktus, savukārt Eduards Alberts Vīksna atzīmējās ar 18 punktiem un 23 atlēkušajām bumbām. Rezultatīvākais "MEH" spēlētājs bija Kristiāns Ostvalds – 21 punkts.

 

"GO" – BK "Pilžņi" 70:78
(17:15; 19:18; 12:27; 22:18)

 

Divu spēļu summā: BK "Pilžņi" +5

 

Pirmdienas vakarā "GO" uzvarēja tikai ar trim punktiem, līdz ar to nekas šajā sērijā nebija skaidrs. Pirmā ceturtdaļa vēl vairāk palielināja intrigu sērijā, jo rezultāts auga punkts punktā, bet pēc pirmās ceturtdaļas "GO" atradās vadībā ar diviem punktiem (summā +5). Otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs "GO" sekmīgāk spēlēja uzbrukumā, iekrājās pat deviņu punktu handikaps (summā +12), taču līdz pārtraukumam "Pilžņi" sadeldēja deficītu uz pusi – 36:33 pēc pirmā puslaika.

 

Viss kājām gaisā apgriezās trešajā ceturtdaļā. "GO" sausuma brīdi izmantoja "Pilžņi", kas guva 16 punktus pēc kārtas, tādējādi izdevās trīs punktu deficītu pārvērst par +13, kas nozīmēja jau desmit punktu pārsvaru summā! Pēdējās desmit minūtes solījās būt ļoti interesantas, jo "Pilžņi" divu spēļu ieskaitē atradās vadībā ar deviņiem punktiem. "GO" skrēja līdzi pretiniekiem, īsā brīdī izdevās gūt sešus bezatbildes punktus, tādējādi panākot neizšķirtu summā. Lai gan tika panākts emocionālais pārsvars, "Pilžņi" nesalūza un galotnē nospēlēja precīzāk. Uzvara spēlē ar astoņiem punktiem, bet summā – pieciem!

 

BK "Pilžņi" iekļūšanu pusfinālā visvairāk kaldināja Toms Straudovskis, kurš guva 28 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles, kamēr "GO" rindās Jānis Šults atzīmējās ar 14 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

 

"Lai līst" – "Skvadroni" 89:52
(22:17; 29:13; 15:11; 23:11)

 

Divu spēļu summā: "Lai līst" +72

 

Jau pēc pirmā mača bija skaidrs, ka tālāk tiks "Lai līst", jo komandas kontā bija 35 punktu pārsvars. Atbildes mačs īpaši nemainījās no iepriekšējā, jo "Lai līst" audzēja pārsvaru praktiski jau no pirmajām minūtēm. Komanda guva 17 punktus pēc kārtas un panāca +19 uz tablo, bet pēc pirmā puslaika rezultāts bija 51:30.

 

Ņemot vērā lielo starpību arī šajā spēlē, vienīgā intriga bija par rezultāta starpību. "Skvadroni" spēlēja mazrezultatīvāk kā pirmajā puslaikā, un to sekmīgi izmantoja "Lai līst", palielinot handikapu. Lielāko pārsvaru "Lai līst" ieguva tieši spēles beigās, kas bija 37 punkti.

 

Jurģis Engers bija rezultatīvākais "Lai līst" spēlētājs ar 22 punktiem, bet "Skvadroni" komandā Kārlis Strūka 22 punktiem pievienoja 12 bumbas zem groziem.

 

"2centi" – "Koka Roka" 53:59
(22:8; 8:23; 10:14; 13:14)

 

Divu spēļu summā: "Koka Roka" +7

 

Nekas šajā sērijā nebija skaidrs, jo pirmo spēli "Koka Roka" uzvarēja ar punktu. Lieliski spēli iesāka "2centi" – brīdī, kad rezultāts bija 4:4, komanda uzsāka 14 punktu izrāvienu. Lielākais pārsvars bija 16 punkti, bet otrajā ceturtdaļā viss bija diametrāli pretēji, jo tagad "Koka Roka" spēlēja krietni labāk. Puslaika pēdējos septiņus punktus guva "Koka Roka", uz tablo esot 30:31 pēc pirmā puslaika.

 

Trešā ceturtdaļa pagāja bez ievērojamiem izrāvieniem, bet nelielos plusos atradās "Koka Roka". Pirms ceturtās ceturtdaļas summā komandu starpā seši punkti. Līdzjutējus sagaidīja ļoti interesanta spēles izskaņa, un "2centi" darīja visu iespējamo, lai atspēlētos, tomēr "Koka Rokas" jaunie zēni nodemonstrēja labu sniegumu aizsardzībā un tika tālāk.

 

Kristaps Vanags kaldināja "Koka Rokas" panākumu ar 18 punktiem, bet vienīgais "2centi" spēlētājs, kurš sasniedza desmit gūto punktu robežu, bija Kārlis Gulbis – 11.

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi