OlyBet 3. līgas 1/8 finālu pirmajā nedēļā uzvaras svin Farmers Paradise un BK Pilžņi

EBL | entuziasti.com 23.03.2022
OlyBet 3. līgas 1/8 finālu pirmajā nedēļā uzvaras svin Farmers Paradise un BK Pilžņi

"Tronen" – "Farmers Paradise" 57:103
(16:20; 11:27; 18:23; 12:33)

 

Pēc pirmās spēles: "Farmers Paradise" +46

 

"Tronen", kas uz maču ieradās tikai piecu spēlētāju sastāvā, ļoti apņēmīgi uzsāka izslēgšanas spēles, jo pirmajās minūtēs atradās vadībā. Ceturtdaļas otrajā daļā "Farmers Paradise" jau apslāpēja pretiniekus un pārņēma vadības grožus, kas turpinājumā pieauga. Spēlējot labāk abos laukuma galos, "Fermeri" pieaudzēja pārsvaru par 16 punktiem un atradās vadībā pēc pirmā puslaika ar 47:27.

 

Ņemot vērā, ka sērija norisinās divu spēļu summā, "Tronen" bija kaut kas jāsāk domāt. No iecerētā gan nekas nesanāca, jo "Farmers Paradise" vēl vairāk palielināja pārsvaru, kas īpaši izteikti bija pēdējo desmit minūšu laikā. Ja "Tronen" aizvadīja otro sliktāko ceturtdaļu, tad "Fermeri" aizvadīja labāko, gūstot 33 punktus. Pēc pirmās spēles komandas šķir 46 punkti un skaidrs, ka te viss ir beidzies.

 

"Farmers Paradise" komandā septiņi no desmit spēlētājiem guva desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 17 bija Kristaps Kalniņš, kurš laukumā nepavadīja pat 20 minūtes. Rezultatīvākais "Tronen" rindās bija Toms Vecumniekss ar sakrātiem 22 punktiem.

 

BK "Pilžņi" – "Pārdaugavas Buki" 81:77
(13:21; 24:19; 30:19; 14:18)

 

Pēc pirmās spēles: BK "Pilžņi" +4

 

Pirmā ceturtdaļa principā pagāja "Pārdaugavas Buku" zīmē, kas īpaši apliecinājās brīdī, kad tika gūti astoņi punkti pēc kārtas. Arī otrās ceturtdaļas pirmajā pusē "Buki" turējās pa priekšu, taču puslaika izskaņā "Pilžņi" izdevās mazliet pietuvoties – 37:40.

 

Viss apgriezās kājām gaisā trešajā ceturtdaļā, jo varētu teikt, ka "Pilžņi" uzbrukumā "uzsprāga", jo guva 30 punktus. Pārsvars auga un ceturtajā ceturtdaļā sasniedza 11 punktus, tomēr "Buki" nepadevās. Līdzīgi kā "Pilžņi" pirmā puslaika beigās, tā "Pārdaugavas Buki" spēles beigās pietuvojās līdz minimumam – 77:81. Skaidrs, ka pirms atbildes mača nekas vēl nav skaidrs.

 

Labākais BK "Pilžņi" spēlētājs bija Toms Straudovskis, kurš guva 38 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bet ar līdzīgu produktivitāti "Pārdaugavas Buku" rindās izcēlās Artūrs Grīnbergs – 35 punkti, 11 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.