"Skonto plan" pirmajā mačā pēc pauzes apspēlēja BK "Rimša" ar rezultātu 79:73, un produktīvu spēli uzvarētājiem aizvadīja Raimonds Kripa (18 punkti un 17 atlēkušās bumbas) un Mārcis Vidass (12 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles).
"GO" izcīnīja gandrīz tikpat atlēkušo bumbu cik "Tronen" guva punktus (attiecīgi 63 un 65), un visai loģiski, ka "GO" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 77:65. Ļoti interesants mačs bija starp BK "Pilžņi" un "Koka roku", jo lielākā rezultāta starpība bija tikai pieci punkti, galarezultātā uzvaru izcīnot "Koka rokai" ar 76:71.
Uzvaras turpina krāt "2centi", kas brīdī, kad līdz mača beigām bija palikušas mazāk kā piecas minūtes un rezultāts bija vienāds, guva deviņus punktus pēc kārtas, tādējādi laužot spēles likteni un pieveicot "Pārdaugavas Bukus" ar 66:60.
Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Rimša" – "Skonto plan" 73:79 (Vecums 26+7ab+6rp; Neverovskis 21, Vidass 12+13ab+8rp)
"Tronen" – "GO" 65:77 (Vītols 25; Artmanis 20)
BK "Pilžņi" – "Koka roka" 71:76 (Straudovskis 26+17ab; E. Vanags 27)
"2centi" – "Pārdaugavas Buki" 66:60 (Gromuls 22+14ab; Blumbergs 23)
Dati Group
Zaļā Marka
Saulkrasti
Salidojums
BK Dolāri
BK LVBET SCORES
Skatuves Meistari
Tumšie Parīzē
Sniegs
Signaling Storm Crew
SportaGrams
PATA/STRENČI
MEH
Septītais spēlētājs
BK Rimša
Virgin City
Vaadin FFS
Taverna/Komercveiksmes2
Burbulītes Burbuļi
LAVE
IvoryRentals.lv/Ķekava
Anzāģe/Turība
Zaļo un Zemnieku savienība
BK Ķekava/Bebe.lv
RBS/ A.Kraukļa VEF
Rīgas Dome
Elektrum
BK Watex
LU-BA
Binders
Riga Bricks
BK Allaži
BK Brekši
Mežpils Patruļa
Jauna Pasaule
Skandijs/HQ CHIPPER PARTS
BK Faer
Mežaparks
BK KNOCKOUT
Plezīrs
Teikas Suņi
Alvila dēli
Tēva Dēli
Otanks
Kodols
Young Guns
Let it Rain
Bankets
Baško




