Olybet 4. līgas 3. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 21.10.2021

"Young Guns" trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 25:7, un tas kopumā ļāva pārspēt "Semper Virilis" ar 72:55, un Edvards Brolītis izcēlās ar 21 punktu, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Nav Silenieka, nav ballītes jeb "A5" piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, ar rezultātu 78:83 piekāpjoties "TopUp". Priecē "Tu jau nevarētu", kas progresē ar katru spēli un nedēļas nogalē sagrāva "StrongPoint" ar rezultātu 79:49.

Ar rezultatīvu basketbolu priecēja "Let it Rain" un "Bakers" komandas. Pēc nospēlētām 40 minūtēm tablo vēstīja par 85:85, un pagarinājumā par punktu vairāk guva "Let it Rain", uzvarot ar 95:94. "Flamingo" panākumu pret "Ezīti Miglā" nokārtoja jau pirmajā puslaikā, pēc kura bija +25, bet visā mačā panākums ar 85:58.

Apņēmīgi darbošanos "Instagram" uzsāka "OC Limbaži" komanda, tomēr ne tas pozitīvākais iznākums pret "Vafelēm" – 55:58. Profilā teikts, ka varēsim uzzināt visus noslēpumus. Vai komandas pārstāvji var atklāt, kas notika pēc spēles ģērbtuvēs?

Pateicoties Edgara Šķudīša 25 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām, "Nenormāli cieti" apspēlēja "Būve IG" ar rezultātu 64:52. BK "Lauki" visu maču aizvadīja piecatā, taču tas netraucēja pārspēt "Es un Kaercher" (89:76), un pavisam tuvu "triple-double" bija Krišs Haferbergs – 29 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Fantastisku spēli aizvadīja Ojārs Libsbergs – 43 punkti, deviņas atlēkušās bumbas, astoņas rezultatīvas piespēles un septiņas pārtvertas bumbas, bet "Ko te notiek?" sagrāva BK "Ķieģelis" ar rezultātu 100:58.

Aizvadītās kārtas rezultāti:

"Tēva dēli" – "Dati group" 40:46 (Zariņš 17; Šnikvalds 19)
"Semper Virilis" – "Young Guns" 55:72 (Purkalītis 15; Brolītis 21+7ab+9rp)
"Čigurs" – "Wolfpack" 73:57 (Vlažņevs 23+8ab; Seipulāns 19+17ab)
"A5" – "TopUp" 78:83 (Voicehovičs 26+10ab; Jansons 31)
"StrongPoint" – "Tu jau nevarētu" 49:79 (Strēlis 14+19ab, Muižnieks 14; Gerasimovs 16+13ab)
"Let it Rain" – "Bakers" 95:94 (Gusts 35+8ab+6rp, Vierpe 31+16ab; Cirītis 23)
"Ezītis Miglā" – "Flamingo" 58:85 (Beresinevičs 23; Bessmertnovs 16+9ab+5rp, Niedra 16)
"Nenormāli cieti" – "Būve IG" 64:52 (Šķudītis 25+15ab; J. Kalniņš 16, K. Kalniņš 16)
"Kodols" – "Utepils" 75:62 (Stankevičs 28+10ab; Rābants 23+19ab)
"Bārdainie" – "Čiekurs" 60:62 (Ielītis 22; Vaivods 14, Priede 14)
BK "Lauki" – "Es un Kaercher" 89:76 (Haferbergs 29+9ab+8rp; Deniņš 20+18ab, Cekuls 20+17ab)
"Ko te notiek?" – BK "Ķieģelis" 100:58 (Libsbergs 43+9ab+8rp+7pb, Kleinbergs 9+9ab+10rp; Bite 12)
"MZ/ASK" – "Pilsakmens/NHF" 82:74 (Nāckalns 24; Mateisons 15+6ab+8rp)