Olybet 5. līgas 13. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 12.02.2022

Nav soda metienu = nav problēmu: visai unikāls gadījums bija sestdien, jo "Neatzītās cerības" pārspēja "Taco Tuesday" ar rezultātu 66:51, lai gan nerealizēja nevienu soda metienu. Arī tikai katrs ceturtais tālmetiens bija precīzs, un panākumu kaldināja divpunktu metieni, kas realizēti ar 44,7% precizitāti.

Sīvā spēkošanās: mačs starp "F-Team" un "LAT Agro" bija ļoti sīvs, jo nevienu brīdi rezultāta starpība nebija lielāka par septiņiem punktiem. Lielāko daļu mača vadībā atradās "F-Team", kas arī galotnē parādīja labāku meistarību un uzvarēja ar 84:81.

Mežonīgie džungļi: bez žēlastības spēlēja "Džungļu Patruļa", jo "Salidojums" tika sagrauts ar 101:59, turklāt pēdējās sešas minūtes "Džungļu" kontrolieri aizvadīja četratā. "Triple-double" sakrāja Kristians Engels ar 11 punktiem, 25 atlēkušajām bumbām un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Patīkamā atspēlēšanās: BK "WOO" svētdienas izskaņā ātri nonāca iedzinējos ar 16 punktiem pret "RS Autoparts". Līdz puslaika pārtraukumam starpība saruka līdz sešiem punktiem, pēc trim ceturtdaļām vairs tikai -3, bet pēdējās desmit minūtes uzvarētas ar 24:10, tādējādi triumfējot visā spēlē ar 74:63.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Taco Tuesday" – "Neatzītās cerības" 51:66 (Bērziņš 15+11ab; Bērziņš 22+16ab)
"F-Team" – "LAT Agro" 84:81 (Paeglītis 21+10rp; Bērziņš 26+11ab+7rp)
"Džungļu Patruļa" – "Salidojums" 101:59 (Ziediņš 33+12ab, Engels 11+25ab+14rp; Vitte 16)
BK "WOO" – "RS Autoparts" 74:63 (Knope 21+15ab; Beitiņš 24+22ab)