OlyBet DDL 11. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 21.12.2019

"LSPA-2" izcīnīja minimālu uzvaru pār "CBF Binders" (95:94), turklāt tas bija pirmais zaudējums CBF šajā sezonā. Ceļiniekiem nelīdzēja arī Naura Metnieka "triple-double" – 27 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

"Banku Augstskola" pirmajā ceturtdaļā pret BK "Ķekava/Bebe.lv" izvirzījās vadībā ar 14 punktiem un kopumā guva 37 punktus, tomēr tā arī bija vienīgā ceturtdaļa, ko studenti uzvarēja. Nevienā no atlikušajām desmitminūtēm "baņķene" neguva vairāk par 19 punktiem, Ķekavas komanda pamazām pietuvojās un beigās aizgāja pa priekšu, triumfējot ar 100:85.

Egons Baumanis guva 21 punktu, izcīnīja 16 atlēkušās bumbas un atdeva 8 rezultatīvas piespēles, bet viņa pārstāvētā "exNexum" negrasījās pasniegt Ziemassvētku dāvanu "Alfrēda Kraukļa VEF" spēlētājiem – 107:74. "exNexum" izcīnīja par 28 atlēkušajām bumbām vairāk un atdeva par 16 rezultatīvām piespēlēm vairāk.

Uzlabojot aizsardzību spēles gaitā, BJBS "Rīga" tika pie uzvaras mačā pret "Rīgas Pašvaldības Policiju" – 80:73. Pirmdienas basketbola vakaru Ķekavā turpināja BK "Ķekava/ISG", un 13:0 izrāviens ceturtajā ceturtdaļā sekmēja uzvaru pār "Hegelmann" ar rezultātu 87:81, un Mārcis Zībergs izcēlās ar 8 punktiem, 8 atlēkušajām bumbām, 12 rezultatīvām piespēlēm un 7 pārtvertām bumbām.

"Emerald/Zalaris" ieradās Ropažos, sabēra 120 punktus un izcīnīja uzvaru pār BK "Lubāna" ar rezultātu 120:80. Lieliski uzvarētāji izpildīja gan divpunktu metienus (52,9%), gan tālmetienus (51,4%). Izcilu sniegumu demonstrēja Roberts Bulāns, kurš guva 22 punktus (8/9 metienos no spēles, 6/6 tālmetieni), izcīnīja 9 atlēkušās bumbas, atdeva 10 rezultatīvas piespēles un 7 reizes atņēma bumbu, bet 7 kļūdas piedosim, jo pavisam drīz jau Ziemassvētki!

BK "Olaine" mačā pret "Realia" spēja izturēt tikai pirmo ceturtdaļu, ko uzvarēja ar +1, bet nākamās trīs zaudētas, kas kopējā ieskaitē noveda pie pretinieka uzvaras 92:71 izteiksmē. "Realia" spēlētāja Ata Slišāna kontā 18 punkti, 8 bumbas, 7 piespēles un 5 pārtvertas bumbas, bet Māris Grāvis izcīnīja 18 atlēkušās bumbas un atdeva 15 rezultatīvas piespēles.

1. gada pēdējo spēli BK "Olaine" aizvadīja 5 spēlētāju sastāvā, bet tas netraucēja tikt pie uzvaras pret "Rīgas Pašvaldības Policiju" – 89:81. Ar "triple-double" jeb 16 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un 14 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Gatis Kalniņš.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"LSPA-2" – "CBF Binders" 95:94 (Rižais 35; Līcītis 31+16ab, Metnieks 27+11ab+11rp)
BK "Ķekava/Bebe.lv" – "Banku Augstskola" 100:85 (Šulcs 21, Blaubergs 15+17ab+7rp; Zvagulis 31)
"Alfrēda Kraukļa VEF" – "exNexum" 74:107 (Leimanis 37; Baumanis 21+16ab+8rp)
BJBS "Rīga" – "Rīgas Pašvaldības Policija" 80:73 (Bērziņš 25; Celmiņš 26+11ab)
BK "Ķekava/ISG" – "Hegelmann" 87:81 (Vanags 32, Zībergs 8+8ab+12rp+7pb; Lazdiņš 19)
BK "Lubāna" – "Emerald/Zalaris" 80:120 (Pērkons 28+11ab; Bulāns 22+9ab+10rp+7pb)
BK "Olaine" – "Realia" 71:92 (Ausējs 29; Darģis 29, Slišāns 18+8ab+7rp+5pb, Grāvis 4+18ab+15rp)
BK "Olaine" – "Rīgas Pašvaldības Policija" 89:81 (Miglinieks 29, Kalniņš 16+15ab+14rp; Celmiņš 28)