OlyBet Izaicinājuma kausā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

EBL | entuziasti.com 26.04.2022
OlyBet Izaicinājuma kausā noskaidroti visi Final 4 dalībnieki

"Kraukļi" – "Moduls Engineering" 71:81
(14:18; 22:26; 25:18; 10:19)

 

Divu spēļu summā: "Moduls Engineering" +5

 

Pirmo spēli "Kraukļi" uzvarēja ar pieciem punktiem, tāpēc atbildes mačs bija sagaidāms ļoti interesants. Jau no pirmajām minūtēm "Moduls Engineering" bija vadībā, turklāt ceturtdaļas vidū rezultāts summā bija vienāds. Otrajā ceturtdaļā "Inženieri" jau aizgāja pa priekšu summā, kas tikai un vienīgi palielināja intrigu. Pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo bija 36:44 jeb "Moduls Engineering" +3 summā.

 

Visu trešo ceturtdaļu "Moduls Engineering" atradās vadībā, tiesa, pārsvars nebija liels, turklāt ceturtdaļas beigās "Kraukļi" atguva vadību summā – pirms ceturtās ceturtdaļas 61:62 jeb "Kraukļiem" +4. Ar precīzu soda metienu "Kraukļi" atjaunoja piecu punktu handikapu, taču turpinājumā sekoja izšķirošais sērijas izrāviens – "Moduls Engineering" guva 15 punktus pēc kārtas un panāca tādu pašu handikapu uz tablo. Nokauts tika veikts, un "Kraukļi" nespēja no tā atkopties. Regulārās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Gustavs Mellenbergs & Co var gatavoties nākamajai sezonai!

 

Galvenie panākuma kaldinātāji "Moduls Engineering" komandā bija Rūdolfs Zēns un Modris Gundegs, abiem spēlētājiem gūstot pa 25 punktiem. Gustavs Mellenbergs "Kraukļu" komandā atzīmējās ar 24 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām.

 

"Vienradži" – "Sapiens" 106:72
(21:18; 28:17; 30:10; 27:27)

 

Divu spēļu summā: "Vienradži" +67

 

Lielas intrigas pirms atbildes mača nebija, jo "Vienradžiem" piederēja jau 33 punktu pārsvars. "Sapiens" spēles ievadā guva astoņus punktus pēc kārtas, tomēr notikumus laukumā kopumā kontrolēja "Vienradži". Ja vēl pēc pirmās ceturtdaļas komandu starpā bija trīs punkti, tad otrās ceturtdaļas gaitā pārsniedza jau desmit punktu robežu. Pēc pirmā puslaika rezultāts vēstīja par 14 punktu starpību – 49:35.

 

Trešā ceturtdaļa bija visnevienlīdzīgākā, jo "Vienradži" realizēja vienu metienu pēc otra, kamēr "Sapiens" saskārās ar lielām grūtībām. Kopumā ceturtdaļas gaitā starpība pieauga par 20 punktiem, savukārt pēdējās desmit minūtes pagāja jau rezultatīvā spēlē, bet tas neko sērijas ietvaros nemainīja.

 

Lielisku spēli aizvadīja "Vienradzis" Toms Vilks, kurš guva 28 punktus, izcīnīja 19 atlēkušās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. "Sapiens" rindās rezultatīvākais bija Edvīns Vizulis – 18 punkti.

 

"Jēkabpils/Ošukalns" – "ASK Patria" 99:73
(28:19; 24:17; 21:20; 26:17)

 

Divu spēļu summā: "Jēkabpils/Ošukalns" +34

 

Ar astoņiem punktiem "Jēkabpils" atradās vadībā pēc pirmās spēles, un atbildes maču komanda uzsāka apņēmīgi. Pēc pirmajām desmit minūtēm "Jēkabpils" bija vadībā ar deviņiem punktiem (summā +17), bet otrajā ceturtdaļā pietuvojās jau 20 punktiem. Turpinājumā "ASK Patria" nedaudz atspēlējās, gūstot septiņus punktus pēc kārtas, bet puslaika pārtraukumā komandas devās pie 52:36.

 

"ASK Patria" bija jāsāk domāt par lieliem izrāvieniem, lai saglābtu sezonu, tomēr "Jēkabpils/Ošukalns" nepieļāva vaļības. Rezultāta starpība uz tablo turējās 20 punktu robežās, turklāt pēdējo desmit minūšu laikā sasniedza arī +30. "Jēkabpils" turpinās sezonu, kamēr ASK var gatavoties nākamajai.

 

Labākais "Jēkabpils/Ošukalns" spēlētājs bija Artis Arnītis, kurš guva 26 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. "ASK Patria" komandā ar 19 punktiem atzīmējās Renārs Indriksons.

 

"GāzeLV" – "Sportland" 73:87
(19:23; 20:33; 20:11; 14:20)

 

Divu spēļu summā: "Sportland" +16

 

Tas, ka "Sportland" pirmo maču uzvarēja tikai ar diviem punktiem, liecināja par aizraujošu atbildes spēli. No pirmajām minūtēm "Sportland" atradās vadībā, tiesa, handikaps nebija liels. Būtiskāk tas sāka pieaugt otrajā ceturtdaļā, un pēc aizvadītām piecām minūtēm "Sportland" bija +12 (summā +14). Pie sasniegtā komanda neapstājās, un rezultāts pēc pirmā puslaika bija 39:56.

 

Trešajā ceturtdaļā starpība nepalielinājās, tieši otrādi – saruka. "GāzeLV" aizvadīja labāko ceturtdaļu aizsardzībā, un tas ļāva pietuvoties līdz astoņiem punktiem (summā -10) pirms izšķirošajām desmit minūtēm. Var teikt, ka ceturtajā ceturtdaļā komandas apmainījās lomām, jo "Sportland" atjaunoja komfortablāku pārsvaru, kas nozīmēja iekļūšanu nākamajā kārtā!

 

Gūstot 19 punktus, par rezultatīvāko "Sportland" spēlētāju kļuva Jānis Ābols. Produktīvākais "GāzeLV" spēlētājs bija Kristaps Brēmers – 28 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.