OLYBET SIEVIEŠU LĪGĀ – SESTDIENAS RĪTA GARAJĀ TRILLERĪ APARE DOMINĒ, SILIŅA AR KĀRTĪGU "DOUBLE-DOUBLE" SAGĀDĀ ČEMPIONĒM KĀRTĒJO NEVEIKSMI

EBL | entuziasti.com 30.11.2023
OLYBET SIEVIEŠU LĪGĀ – SESTDIENAS RĪTA GARAJĀ TRILLERĪ APARE DOMINĒ, SILIŅA AR KĀRTĪGU "DOUBLE-DOUBLE" SAGĀDĀ ČEMPIONĒM KĀRTĒJO NEVEIKSMI

 

 

Gadās, kad komandas nespēj trāpīt tālmetienus, taču pagalam slikti sekmējās "A.R.T." un BK "Turība". Laukuma saimnieces "A.R.T." 19 mēģinājumu laikā neiemeta nevienu, bet pretinieces bija precīzas divas reizes no 12. Visu izšķīra divpunktu metieni, un tur labāka bija "Turība", tādējādi uzvarot ar 60:46. "LSPA" uzvara pār "A.R.T." (71:48) divpunktu metienus realizēja ar lielisko 55,3% precizitāti, kamēr pretiniecēm par trīsarpus reizēm sliktāks procents.

 

Ar dažu dienu starpību "Avantis" aizvadīja divas spēles. Otrajā puslaikā komanda pārņēma vadības grožus pret "LSPA" un nokārtoja trešo panākumu sezonā (73:58), taču krietni sarežģītāk bija pret "ASK Ladies".

 

Uzreiz jāuzslavē, ka komandas bija gatavas savstarpējās attiecības skaidrot sestdienas plkst. 10:30. Duelis starp vēl nezaudējošām komandām bija ļoti sīvs, jo visas 40 minūtes rezultāta starpība bija minimāla, turklāt uzvarētājs uzreiz netika noskaidrots. Pagarinājuma pirmo punktu guva "Avantis", taču "ASK Ladies" ar 8:0 izrāvienu nokārtoja panākumu. Dominējošs sniegums Ievas Apares izpildījumā ar 26 punktiem un 28 atlēkušajām bumbām.

 

Čempione BS "Jugla" turpina buksēt, jo piedzīvota jau ceturtā neveiksme tikpat spēlēs, šoreiz bez variantiem atzīstot "Pazudušo pērļu" pārākumu (55:80), kurām tā bija pirmā uzvara sezonā. Galvenās galvassāpes Juglai sagādāja Guna Siliņa, kura 32 punktiem pievienoja 15 bumbas zem groziem.