Sākas pieteikšanās Olybet basketbola līgas 13. sezonai!

EBL | entuziasti.com 20.08.2020
Sākas pieteikšanās Olybet basketbola līgas 13. sezonai!


Piesaki savu komandu dalībai Olybet Entuziastu basketbola līgas 13. sezonā! Pieteikuma anketu meklē šeit:  https://failiem.lv/u/arkktdqz 
Aizpildītu anketu sūti uz kriss@entuziasti.lv
Pieteikšanās turpināsies līdz 21. septembrim.
2020./2021. gada sezonas turnīrs tiks organizēts 3 dažādās līgās - Brīvdienu līgā, Darba Dienu līgā un Sieviešu līgā. Spēles tiks organizētas Rīgas Pļavnieku pamatskola, SC Mežaparks, Biznesa augstskola Turība un Elektrum Olimpiskais centrs zālēs.
Olybet Entuziastu basketbola brīvdienu līga šosezon tiks sadalīta 5 dažādās divīzijās:
Extra līga ir Olybet EBL spēcīgākā līga, un arī šosezon tur spēlēs 10 spēcīgākās komandas. Pagājušajā sezonā par čempioniem tika kronēta Pafbet komanda.
Izaicinājuma kauss ir otrs spēcīgākais turnīrs, tas tiks aizvadīts jau piekto sezonu. Pagājušajā gadā Izaicinājuma kausā piedalījās 17 komandas un uzvaras laurus plūca "Iet.lv" basketbolisti..
3. līga – šajā līgā startēs 24 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Pagājušajā sezonā par līgas uzvarētājiem sīvā cīņā kļuva " Vervo" komandas basketbolisti. Arī šosezon 3. līgas finālisti iegūs tiesības nākamajā sezonā startēt Izaicinājuma kausā.
4. līgā startēs 24 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Pagājušajā sezonā par uzvarētājiem kļuva "Barley Bros" komanda.
5. līgā startēs 10 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem.

Neskatoties uz plašo līgu skaitu, dalībkomandu skaits arī šosezon būs ierobežots, tādēļ neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!
Darba dienu līga – jau piekto sezonu organizēsim basketbola turnīru darba dienu vakaros. Šī līga nebūs nekādā veidā sasaistīta ar līgu, kura notiek brīvdienās, līdz ar to spēlētāji varēs bez ierobežojumiem spēlēt abās līgās. Šajā līgā komandām mājas zāle būs jānodrošina pašiem. Lai nodrošinātu tiešām kvalitatīvu līgas darbību, komandu skaits būs ierobežots, tāpat komandām arī būs jānodrošina standartiem atbilstoša mājas zāle.
Sieviešu līga –Šī jau būs septītajā sezonā piedalījās 10 komandas no Rīgas, Zaķumuižas un Ķekavas. Šosezon ceram, ka mūsu pulkam pievienosies jaunas komandas.
2019./2020. gada sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā kopā piedalījās 109 komandas.
Jaunās sezonas nolikumus iespējams apskatīties šeit:http://www.olybetliga.com/nolikumi/
Olybet EBL anketu iespējams lejupielādēt šeit:  https://failiem.lv/u/arkktdqz 
Līgas tehniskais atbalstītājs SPB SportaBode nodrošinās īpašus piedāvājumus basketbola formām kā arī 25-40% atlaides basketbola apaviem.
Wilson bumbas, ar kurām tiks spēlēts brīvdienās, varēs iegādāties pie oficiālā Wilson izplatītāja Latvijā SIA “INTRAD” tel. nr. 29293113.
Vairāk informācijas pie komandu kapteiņiem.
Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz kriss@entuziasti.lv, vai zvanot 26367089
Seko mums arī Twitter: https://twitter.com/basket_cup
un Instagram: https://www.instagram.com/basket_cup/