Sākas pieteikšanās Olybet basketbola līgas 14. sezonai!

EBL | entuziasti.com 03.09.2021
Sākas pieteikšanās Olybet basketbola līgas 14. sezonai!
 
Piesaki savu komandu dalībai Olybet Entuziastu basketbola līgas 14. sezonā!
Pieteikuma anketu meklē šeit: https://failiem.lv/f/r84ks9u65
Aizpildītu anketu sūti uz kriss@entuziasti.lv
Pieteikšanās turpināsies līdz 17. septembrim.
2021./2022. gada sezonā, kā allaž, komandām ir iespēja pieteikties dalībai Brīvdienu līgā, Darba Dienu līgā un Sieviešu līgā. Brīvdienu līgā spēles norisināsies Rīgas Pļavnieku pamatskolas, SC Mežaparks, Biznesa augstskolas Turība un Olimpiskais sporta centrs zālēs.
Olybet Entuziastu basketbola brīvdienu līga šosezon tiks sadalīta 5 divīzijās:
🏆Extra līga ir Olybet EBL spēcīgākā līga, kurā komandas startē jau vairākus gadus. Šajā turnīrā komandas var piedalīties, uzvarot Izaicinājuma kausu vai saņemot organizatoru uzaicinājumu.
🏆Izaicinājuma kauss ir otrs spēcīgākais turnīrs, tas tiks aizvadīts jau desmito sezonu. 2019./2020. gada sezonā Izaicinājuma kausā piedalījās 17 komandas. Gaidīsim arī jaunu komandu pieteikumus!
🏆3. līga – šajā līgā startēs 24 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Arī šosezon 3. līgas finālisti iegūs tiesības nākamajā sezonā startēt Izaicinājuma kausā. Gaidīsim jaunu komandu pieteikumus!
🏆4. līgā startēs 24 komandas atbilstoši 2019./2020. gada sezonas rezultātiem. Gaidīsim arī jaunu komandu pieteikumus!
🏆5. līgā startēs 10 komandas. Gaidīsim jaunu komandu pieteikumus!
Neskatoties uz plašo līgu skaitu, dalībkomandu skaits arī šosezon būs ierobežots, tādēļ neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!
🏆Darba dienu līga – jau piekto sezonu organizēsim basketbola turnīru darba dienu vakaros. Šī līga nebūs nekādā veidā sasaistīta ar līgu, kura notiek brīvdienās, līdz ar to spēlētāji varēs bez ierobežojumiem spēlēt abās līgās. Šajā līgā komandām pašām ir jānodrošina mājas zāle.
🏆Sieviešu līga – šī būs jau astotā sezona. Iepriekšējās sezonās piedalījās 10 komandas no Rīgas, Zaķumuižas un Ķekavas. Arī šosezon ceram, ka mūsu pulkam pievienosies jaunas komandas.
2019./2020. gada sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā piedalījās 109 komandas.
Turnīrs tiks organizēts zaļajā režīmā un, atbilstoši MK noteikumiem, turnīrā drīkstēs piedalīties tikai personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka spēlētājs ir vakcinējies vai pārslimojis.
Ar jaunās sezonas nolikumiem ir iespējams iepazīties šeit: https://www.olybetliga.com/nolikums
Olybet EBL anketu iespējams lejupielādēt šeit: https://failiem.lv/f/r84ks9u65
Līgas tehniskais atbalstītājs Sporta Bode sagatavos īpašus piedāvājumus basketbola formām, kā arī 25-40% atlaides basketbola apaviem.
Wilson bumbas, ar kurām tiks spēlēts brīvdienās, varēs iegādāties pie oficiālā Wilson izplatītāja Latvijā - SIA “INTAD”, tel. nr. 29293113.
Vairāk informācijas pie komandu kapteiņiem.
Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz kriss@entuziasti.lv, vai zvanot 26367089
Seko mums arī Twitter: https://twitter.com/basket_cup , Telegram https://t.me/basket_cup